Продажба: 110 кв.м.Четиристаен апартамент

ID 170313
€390 000

(€3545,45/кв.м.)

гр.Варна / Чайка

Купи за 2907 лв/месец
18.05.2026 г.
14

Многостаен апартамент с три спални и морска панорама

Описание на имота

Предлагаме Ви за продажба многостаен панорамен апартамент с три спални и фронтална морска панорама – имот, с характеристики, които много рядко се срещат на пазара. Жилището е разположено в емблематичен за кв. Чайка блок, само на метри от Морската градина, и се отличава с простор, светлина и неповторима панорама. Апартаментът е със застроена площ от 110 кв.м., ситуиран на последен етаж в монолитна сграда с контролиран достъп. Вътрешното разпределение включва просторен дневен тракт с кухненска, ...

Спецификации на имота
тухла
обзаведен
2 бани
3 спални

Четиристаен апартамент
Етаж: 7
Изложение: Югозапад, Северозапад
Отопление: Индивидуално
Степен на завършеност: с довършителни работи
Оборудване/Техника: Да

Строителство
Тухла
Год. на построяване: 1960
Обзавеждане: Обзаведен

Цена
Цена на кв.м: €3545,45

Етикети
Първа линия на море
Луксозен имот
Гледка към море
Морска градина

Допълнителна информация
Брой тераси: 2
Площ на мазе/таван: 9 кв.м.

Варна / Варна "Братя Миладинови"

9 имота

Остават: 874/1000
Подобни имоти