Наем: 51 кв.м.Двустаен апартамент

ID 170248
€550

(€10,78/кв.м.)

гр.София / Център

15.05.2026 г.
8

Двустаен апартамент

Описание на имота

Явлена отдава под наем двустаен апартамент, на ул."Кирил и Методий" в частта между ул."Г.С.Раковски" и бул."Мария Луиза". Апартаментът се намира на първи жилищен етаж - над магазин. Застроената площ на апартамента е 50.84кв.м. Състои се от входно антре, дневна с кухненски боки и спалня, баня с тоалетна. Има тераси и към спалнатя, и към дневната. Сградата е тухлена. Апартаментът е изцяло обаведен. Отоплението е на ТЕЦ, има и климатик в дневната. Таксата поддръжка за входа е в размер на 10евро за ...

Спецификации на имота
тухла

Двустаен апартамент
Етаж: 2

Строителство
Тухла

Цена
Цена на кв.м: €10,78

property image
€450
Двустаен апартамент58 кв.м.
София, Център
ID 164871
property image
€650
Двустаен апартамент70 кв.м.
София, Център
ID 168799
property image
€615
Двустаен апартамент63 кв.м.
София, Банишора
ID 167879
property image
€600
Двустаен апартамент65 кв.м.
София, Център
ID 166450
property image
€640
Двустаен апартамент72 кв.м.
София, Център
ID 134954
property image
€600
Двустаен апартамент70 кв.м.
София, Център
ID 164965
property image
€500
Двустаен апартамент65 кв.м.
София, Банишора
ID 157220
property image
€650
Двустаен апартамент72 кв.м.