Продажба: 70 кв.м.Двустаен апартамент

ID 169922
€162 000

(€2314,29/кв.м.)

гр.София / Люлин 10

Купи за 1208 лв/месец
12.05.2026 г.
23

Двустаен апартамент

Описание на имота

Продава се двустаен апартамент в ж.к. Люлин 10 – ЕПК, висок етаж, отлична панорама и огромен потенциал. Явлена – Изток представя на Вашето внимание двустаен апартамент, разположен в един от добре уредени квартали на столицата – ж.к. Люлин 10. Имотът се намира в масивна ЕПК сграда с добре поддържани общи части и контрол на достъпа, разположен на 14-ти етаж от общо 16, което гарантира светлина, простор и впечатляваща панорамна гледка към града и планината. Апартаментът предлага отлична възможност ...

ЕПК
Год. на построяване: 1980
Обзавеждане: Полуобзаведен

Цена
Цена на кв.м: €2314,29

Етикети
До метростанция

Допълнителна информация
Брой тераси: 1
Площ на мазе/таван: 6 кв.м.

София / Офис "Изток"

6 имота

Остават: 874/1000
Подобни имоти
property image
€125 000
Двустаен апартамент68 кв.м.
София, Люлин 6
ID 169337
property image
Нов€139 800
Двустаен апартамент72 кв.м.
София, Модерно предградие
ID 169561

Кредитен Калкулатор на

Бисквитки на интернет сайта http://www.yavlena.com/