Продажба: 127 кв.м.Многостаен апартамент

ID 169849
€250 000

(€1968,5/кв.м.)

гр.Варна / Операта

Купи за 1864 лв/месец
11.05.2026 г.
36

Имот за инвестиция в центъра на Варна

Описание на имота

Предлагаме на Вашето внимание, ЕКСКЛУЗИВНО за продажба, отличен партерен имот - етаж от къща, разположен на ул. Бдин – район с удобен достъп и добра локация. Етажът представлява етаж, разположен на -1 /с 2 стълби надолу/. Апартаментът е с площ от 126,57 кв.м., функционално разпределен в три самостоятелни студиа, всяко със собствен санитарен възел, кухненски кът и коридор. Апартаментът се отдава изключително успешно чрез платформите Booking и Airbnb, с изградена база от клиенти и отличен потенциал ...

Спецификации на имота
тухла
обзаведен
3 бани
4 спални

Многостаен апартамент
Етаж: -1
Отопление: Индивидуално
Оборудване/Техника: Да

Строителство
Тухла
Год. на построяване: 1980
Обзавеждане: Обзаведен

Цена
Цена на кв.м: €1968,5

Земя
Площ земя: 200 кв.м.
Идеални части от земя: 50 %

Варна / Варна Централен офис

21 имота

Остават: 874/1000
Подобни имоти
property image
€240 000
Многостаен апартамент139 кв.м.
Варна, Зимно кино Тракия
ID 167988
property image
€270 000
Многостаен апартамент255 кв.м.
Варна, Лятно кино Тракия
ID 165887
property image
€279 000
Многостаен апартамент100 кв.м.
Варна, Червен площад
ID 151515
property image
€279 000