Наем: 80 кв.м.Двустаен апартамент

ID 168826
€850

(€10,63/кв.м.)

гр.София / Център

19.04.2026 г.
130

Двустаен обзаведен апартамент в идеалния център на София

Описание на имота

Прекрасен двустаен апартамент под наем до площад Славейков. След ремонт. На 4-ти етаж, в сграда с асансьор. Състои се от просторна спалня, голяма всекидневна, отделна кухня с трапезарна маса, баня, тоалетна и коридор. Балкон с масичка и два стола към вътрешен двор. Обзаведен и оборудван с всичко необходимо. Това жилище е отлична възможност за всеки, който търси централно разположение, удобство и динамична градска среда. За оглед и информация - Явлена офис Център. Явлена - разбираме само ...

Двустаен апартамент

Цена
Цена на кв.м: €10,63

property image
€900
Двустаен апартамент82 кв.м.
София, Център
ID 168481
property image
€750
Двустаен апартамент45 кв.м.
София, Център
ID 164021
property image
€780
Двустаен апартамент68 кв.м.
София, Център
ID 168737
property image
€650
Двустаен апартамент65 кв.м.
София, Иван Вазов
ID 168108
property image
€800
Двустаен апартамент60 кв.м.
София, Медицинска академия
ID 163583
property image
€700
Двустаен апартамент52 кв.м.
София, Център
ID 168069
property image
Нов€900
Двустаен апартамент74 кв.м.
София, Център
ID 169565
property image
€680
Двустаен апартамент86 кв.м.