Продажба: 48 кв.м.Едностаен апартамент

ID 166447
€99 800

(€2079,17/кв.м.)

гр.Варна / Колхозен пазар

Купи за 744 лв/месец
02.02.2026 г.
283

Едностаен апартамент

Описание на имота

ID: 166447 Явлена продава едностаен апартамент в сграда в начален етап на строеж. Сградата се намира в Колхозен пазар на 350 метра от супермаркет 'BILLA'. Имотът ще бъде завършен по БДС с поставени интериорни врати. Сградата е със 6 надземни етажа и ще бъде завършена с луксозни общи части и поставен асансьор. Жилището се издава по БДС с поставени интериорни врати. Апартаментът има възможност да бъде завършен до ключ!

Спецификации на имота
тухла
необзаведен
баня
спалня

Едностаен апартамент
Етаж: 2
Изложение: Северозапад
Отопление: Индивидуално
Степен на завършеност: на шпакловка и замазка
Асансьор: Да

Строителство
Тухла
Год. на построяване: 2028
Обзавеждане: Необзаведен

Цена
Цена на кв.м: €2079,17

Етикети
Ново строителство

Допълнителна информация
Брой тераси: 1

Варна / Варна "Братя Миладинови"

27 имота

Остават: 874/1000
Подобни имоти
property image
€83 000
Едностаен апартамент28 кв.м.
Варна, Център
ID 169341
property image
€85 000
Едностаен апартамент61 кв.м.
Варна, Погреби
ID 153692
property image